Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak rychlé je přepínání mezi rozehranými hrami na Xbox Series S?

Oslnivá nahrávka.

Hardcore hráči či fanoušci PlayStation řeší, že lowendová konzole od Microsoftu neumí to či ono, nebo že v horizontu pár let nemusí být její hardwarové specifikace dostačující.

Ale optikou méně náročných či příležitostných hráčů to nejspíš bude naprostá pecka, kterou si brzy zamilují, dokazuje nová demonstrace.

Tzv. Quick Resume demo z Redditu názorně ukazuje, kterak je na Xbox Series S velmi rychlé přepínání mezi různými z dřívějška rozehranými hrami.

Jak vidno, skočení například ze Star Wars Jedi: Fallen Order do Minecraft Dungeons a pak zase třeba do Skate, vše je pouze otázka pouhých pár vteřin, přičemž tím nejpomalejším činitelem jste obvykle vy, než si něco vyberete z menu, nikoli ten proces loadování.

Zahrnutí SSD disku v této konzoli zkrátka dělá divy a když k tomu zohledníte nízkou cenu jen 8 tisíc korun či službu Xbox Game Pass, nebude to pro mnohé těžké rozhodování.

Na druhou stranu je nutné připomenout, že zde předvedené hry jsou staršího data, nikoli pro nextgen, u nichž může načítání trvat déle, pokud by byly složitější či vyžadovaly více dat.

Watch on YouTube

Read this next