Skip to main content

Jak se dostat k vyzkoušení Battlefieldu 3?

A proč běží poloviční rychlostí co MW3?

Jelikož některé weby stále porušují podmínky NDA smlouvy o nepořizování/nešíření materiálů z alfaverze Battlefieldu 3 a dosáhlo to takové míry, že s tím EA nic nezmůžou, donutilo je to k odpovědi na nejčastější otázky od hráčů na toto téma.

Do současného alfatestu se běžný smrtelník nemá jak dostat, protože to je primárně technická zkouška zátěže serverů podle počtu připojených hráčů, aby finální hra netrpěla problémy. Šanci mají pouze šťastlivci se statusem veterána, kteří se přihlásí do odběru newsletteru a budou pozváni od EA.

Širší veřejnosti se otevře až multiplayerový betatest, který by měl začít někdy okolo poloviny září. Nárok na něj budou mít majitelé limitované edice Medal of Honor nebo účastníci různých rozdávání klíčů či soutěží na sociálních sítích. Platformy, na kterých betatest proběhne, zatím nejsou oficiálně známy, ale nespokojeni neodejdete.

Magnus Troedsson z DICE se také v interview pro GamingExaminer vyjádřil ke stížnostem, proč konzolový Battlefield 3 běží na polovičním počtu snímků (30FPS) co konkurenční Modern Warfare 3 (60FPS): "Klidně jsme to mohli mít stejně, ale rozhodli jsme se obětovat plynulejší grafiku výměnou za to, že v MP máme velký počet hráčů, rozlehlé mapy, hodně vozidel a destrukci fasády budov." PC verze poběží na 60FPS s obsažením všeho zmiňovaného.

Nedávné oficiální video z MP alfatestu v Paříži

Read this next