Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak se ovládá nemocniční simulátor na konzolích?

Vývojářské video.

Sega dnes přinesla nové vývojářské video ke hře Two Point Hospital, která bude v prodeji od 25. února 2020 pro PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

V něm vám Ben Huskins a Lauren Woodroffe z herního studia Two Point Studios přiblíží, jak byla hra přepracována pro konzole a že hraní na ovladači bude minimálně stejně zábavné jako s klávesnicí a myší.

Watch on YouTube

V netradičním a fascinujícím světě Two Point Hospital se jakožto ředitel nemocnice musíte naučit každý den vypořádat s mnoha ošidnými situacemi a nejrůznějšími výzvami a také prokázat svou schopnost stavět, léčit pacienty a inovovat za každých podmínek. Také nesmíte zapomenout na pravidelné školení a nábor personálu, čímž zajistíte plynulý chod a konkurenceschopnost své nemocnice. Že nejste schopni zachránit každého pacienta? Žádný strach, od toho je tady nemocniční chytač duchů.

Hra Two Point Hospital, která byla původně vydaná pouze digitálně pro PC v roce 2018, nyní přináší širokou škálu nových herních prvků a vylepšení, které byly do hry implementovány také díky zpětné komunitní vazbě. Mezi novými prvky, které na hráče čekají, je například nástroj návrhu interiéru Interior Designer, kopírovatelné rozložení místností nebo nástroj úpravy herních postav. Hra Two Point Hospital také přinese nedávno vydané dodatky do hry, jako je rozšíření Bigfoot nebo Pebberley Island.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Two Point Hospital

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments