Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámena Jumbo edice Two Point Hospital

Napěchovaná až po okraj.

SEGA a Two Point Studios s radostí oznamují, že skvěle hodnocený manažerský simulátor Two Point Hospital vyjde 5. března 2021 na konzolích ve verzi JUMBO Edition - tedy jako balík napěchovaný novým obsahem, který si budou moci vychutnat stávající fanoušci i noví ředitelé nemocnic.

Bude k dispozici na platformách Sony PlayStation 4 a Nintendo Switch digitálně i ve fyzických kopiích, a pouze digitálně pro Microsoft Xbox One. Díky zpětné kompatibilitě si budete moci zahrát JUMBO Edition i na konzolích Xbox Series X|S a PlayStation 5.

Na celém světě se u této hry baví už více než 3 miliony lidí, je tedy zcela ideální chvíle na to, abyste Two Point Hospital objevili i vy: Vybudujte špičkovou nemocnici a navrhněte to nejkrásnější a nejlépe zařízené zdravotnické středisko v celém Two Point County. Zacvičte své zaměstnance a zvyšujte jejich kvalifikaci, naučte se správně využívat bohatou škálu jejich osobnostních rysů, prozkoumávejte nové oblasti, odhalujte neobvyklé choroby a vytvořte velkolepé zdravotnické impérium!

JUMBO Edition obsahuje základní hru, čtyři rozšíření a dva balíky předmětů, celkem vás tak čeká 27 nemocnic, 189 nemocí a nepřeberné množství vybavení, které si můžete do svých špitálů pořídit. Každé rozšíření hráče zavede do nových oblastí, ve kterých se budou muset vypořádat se specifickými místními nemocemi a výzvami.

Bigfoot vás zavede do mrazivého kraje Pointy Mountains, ve kterém slavný yetti Bartholomew F. Yeti už dlouho žádá o zkvalitnění zdravotnických služeb. Pan Yeti bude potřebovat vaši pomoc při léčení nových nemocí, jako je prochladlé rameno, bardská horečka či polární zářez!

V Pebberley Island začnete své dobrodružství ve vlahém podnebí Pebberley Reef, načež vyrazíte do neprozkoumané oblasti Overgrowth, abyste nakonec zdolali horu Topless Mountain při pokusu o odhalení ztraceného tajemství věčného mládí.

Při průchodu Close Encounters vás budou doprovázet všudypřítomné zprávy o setkání s mimozemšťany. Připravte se na konspirační teorie, tajné komplexy a neobvyklé nemoci, jako jsou vědecká terorie či ztráta lidství. Možná vám budou muset pomoci doktoři z jiných světů...

Dáváte-li přednost ekologii a Matce přírodě, žádný problém! V Off The Grid na vás při cestě za ekologicky přívětivým úspěchem čeká zcela nový herní mechanismus. Navštivte první ekologické město v Two Point County, pusťte se do zahradničení a dejte pozor, ať nechytíte hnilobu kořenů nebo zelené prsty!

Vydejte se zpátky v čase s úchvatnou kolekcí 26 retro a starožitných předmětů, které si můžete po svých nemocnicích rozmístit díky Retro Items Pack, nebo v sobě probuďte svého vnitřního umělce s balíkem Exhibition Items Pack. Podrobnější informace o jednotlivých rozšířeních a balících předmětů najdete zde.

Read this next