Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak snadno si postavíte města v Conan Exiles

A jak je vše zničitelné.

Lednové herní sucho zanedlouho rozsekne Early Access survival akce o jednom barbarovi. Ano, řeč je o Conan Exiles nejprve pro PC a pak pro X1, který vypadá jako kombinace Rust a Ark, dvou populárních hitů ze Steamu.

Funcom před okamžikem publikoval nové video, které ukazuje, jak snadná je stavba měst ve hře. Vybudujete v ní rozličné struktury, dokonce i na svahu kopců, s dřevěnými chodbami a hezky vyzdobenými místnostmi, takže vás bude jejich ztráta později určitě mrzet.

Watch on YouTube

Okolo staveb se totiž v Conanovi vše točí: setkáte se tam s živými přáteli, schováte si tam výbavu, vyrobíte nové předměty. K tomu všemu potřebujete otroky, což je základní mechanismus ve hře. Každý z těchto pracovníků je zručný na něco jiného, což se vám samozřejmě náramně hodí do krámu.

Vše, co ve hře vybudujete, se dá i zničit od ostatních hráčů. Buď hrubou silou rozbíjením nebo rychleji výbušninami. Alternativu pak představuje vztyčení svatyní pro bohy, kteří pak fyzicky demonstrují svou sílu a obrazně řečeno zadupou nepřátelskou osadu do země.

Níže nová infografika od výrobce o všem uvedeném:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Conan Exiles

PS4, Xbox One, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments