If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odpočítávání do finálky Conan Exiles

+ sběratelská edice.

Dost bylo Early Access, řekl si Funcom a oznámil, že jeho survival-budovací onlinovka v otevřeném světě Conan Exiles (Alza.cz) se přehoupne do finální verze, po čtrnácti měsících v předběžném přístupu.

Dojde k tomu přesně 8. května na PC, PS4 a X1, pro což vznikl nový odpočítávací trailer:

Finální verze přinese spoustu změn: překopaný systém boje s novými typy útoků zbraněmi, nová prostředí sopky a bažiny, útoky od NPC postav na vaše zámky či města, předělaný systém atributů, konec postupného uzdravování se (namísto toho musíte jíst jídlo a pít lektvary), rychlé cestování či jiné vybalancování kreatur.

Hra vyjde jak digitálně, tak krabicově (za 50 dolarů), a kdo si ji předobjedná, dostane nějaký exkluzivní předmět pro start.

Vedle toho bude ve vybraných obchodech k dispozici limitovaná sběratelská edice, která obdaruje spoustou fyzických bonusů: 15 cm vysokou figurkou Conana vymodelovanou dle postavy ve filmečku, barevný komiks ve spolupráci s Dark Horse Comics, tři soundtracky (i z předešlých her Age of Conan: Hyborian Adventures a Rise of the Godslayer), artbook, tištěnou mapu herního světa plus digitální komiks a knížečku.

Tagged With

About the Author

Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments

More Videa

Latest Articles