If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak vznikal český převlek Blade Dancera z Heroesů?

Fotky a detaily přímo od autorky.

Vlastní zpráva - Že jsou Češi přeborníky ve vyrábění fanouškovských převleků za známé herní postavy, to dokázala např. nedávno Bětka coby Zaklínačka na americké výstavě PAX Prime. V jejích stopách se nyní pokouší vydat další, PR manažerka Playmana Zuzana Cinková

K příležitosti blížícího se sedmého dílu (Alza.cz) vytvořila vlastní cosplay na motivy série Heroes of Might and Magic. Zeptali jsme se ji proto, jak ho připravovala a jestli by nám mohla poskytnout nějaké fotky ze zákulisí.

"Je to cosplay Blade Dancera z frakce Sylvan. Rozhodovala jsem se mezi několika postavami, původně to měla být Murazel The Guardian Angel, ale nakonec bych to do konce srpna nestihla, tak jsem zvolila elfku, protože jsou mi nejbližší," prozradila Eurogameru, než takto vystrojená pózovala před fotografy na nedávné předváděčce v Polsku.

Cinková říká, že převlek dělala od 10. srpna po několik týdnů a věnovala na něj denně asi 6-8 hodin: "Je to kompletně vlastní práce, občas se staví kamarádka Shial poskytnout mi nějakou tu radu. Vidět mě v něm můžete na veletrhu For Games, který se v říjnu koná v PVA Letňany."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Related topics
PC
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments