Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jednička Little Nightmares je opět zdarma

Časově omezená akce.

UPDATE - po necelém půlroce se opakuje rozdávání prvního dílu Little Nightmares bez placení.

Na rozdíl od toho minulého je tentokrát výhodou, že o plnou hru pro PC lze požádat přímo na Steamu, což je pro mnohé pohodlnější než jinde. Šanci ale máte jen do zítřejšího večera (30. května), poté vám zůstane v držení napořád.

Původní článek z ledna - Únorové vydání Little Nightmares 2 se blíží mílovými kroky, ale nikde se o nich moc nemluví.

Bandai Namco proto vytasili nejtěžší kalibr, jaký měli k dispozici, a to poskytnutí prvního dílu evropským hráčům zcela zdarma.

Plnou verzi Little Nightmares 1 pro PC si můžete stáhnout odsud, leč musíte si pospíšit, neboť tato časově omezená nabídka je platná jen do 17. ledna.

Watch on YouTube

Zároveň k druhému dílu této hororové akční adventury vypustili nový trailer a hratelné demo už i pro PC, co následovalo ty konzolové z dříve.

Jeho download je k dispozici ze Steamu zde.

Dvojka přímo naváže na události z jedničky a hrdinka Six v něm potká chlapce, který má na sobě papírovou masku a jmenuje se Mono. Musejí tedy při zdolávání překážek spolupracovat, aby se dostali až do Černé věže.

Navštívíte během putování řadu nových lokací, jako je škola, divočina nebo nemocnice. Mezi nepřátele se kvůli tomu zařadí učitelka, studenti či doktor.

Read this next