Skip to main content

Jinx z League of Legends vstupuje do Fortnite

Hrdinka z animáku Arcane.

Jinx, oblíbená šampionka z League of Legends a hlavní postava animovaného seriálu Arcane, vstupuje do světa hry Fortnite. Vůbec poprvé se objevuje šampion z LoL ve hře, kterou nevydává Riot Games.

Ve Fortnite obchodě s předměty se tak hráči dočkají novinek s motivy Jinx. Toto partnerství představuje vůbec první spolupráci mezi Epic Games a Riot Games. Festival RiotX Arcane pokračuje ve velkém stylu.

Nově se hráči Fortnite dočkají: outfitu Arcane Jinx, krumpáče Pow Pow Crusher, spreje Jinxed, batohu Jinx's Dream Monkey, skladby v lobby Playground (Instrumental), načítací obrazovky Wreaking Havoc a načítací obrazovky Katchoo!

Brandon Miao, vedoucí Cross-Product Experiences and Partnerships, Riot Experience (XP) v Riot Games, říká: „Fortnite spolupracuje s předními světovými jmény zábavního průmyslu, zároveň stále přináší svým hráčům obsah, který rozšiřuje jejich zážitek ze hry, a to jak v ní, tak i mimo ni. Tyto hodnoty sdílíme a obdivujeme. Doufáme, že si fanoušci Fortnite užijí Jinx, jednu z našich nejslavnějších šampionek z League of Legends, a oslaví s námi vydání Arcane."

Watch on YouTube

Steve Allison, viceprezident a generální manažer Epic Games Store: „Riot Games je jeden z nejlepších vývojářů a tvůrců zábavních franšíz na světě. Jsme rádi, že si jako partnera vybrali nás, abychom jejich tituly představili milionům nových hráčů prostřednictvím Epic Games Store."

Read this next