Skip to main content

Kdo bude režisérem a producentem seriálu The Last of Us?

+ nejvíce předobjednávaná PS4 exkluzivita.

Obdivovatelé úžasné mini-série Černobyl od HBO vědí o účasti Craiga Mazina již od března.

Dnes magazín Discussing Film odhalil, že režisér Černobylu, Johan Renck, bude s Mazinem opět spolupracovat i na TV seriálu The Last of Us. Postará se o režii minimálně jeho pilotní epizody a jinak se bude podílet hlavně jako výkonný producent. Pak se prý uvidí, jak to bude dál.

"S Craigem Mazinem budeme znovu spolupracovat, protože se máme rádi. Ohledně The Last of Us máme každý týden telefonáty, kterých se účastní i Neil Druckmann z Naughty Dog a probíráme různé možnosti, jak ke všemu přistoupit. A jak se vypořádat s tím, že postava ze hry je mnohem dál než ta z knihy," vysvětlil Renck.

U Černobylu to prý měli jednodušší, protože předtím nikdo nevěděl, kdo je chemik Valery Legasov a nemuseli ho nijak zvlášť uctívat. Ale u hry to je jiná káva a tráví spoustu času, jak to uchopit, jelikož se to musí rozhodnout v úplném počátku.

S The Last of Us 2 zase souvisí jiná zpráva z víkendu: v Brazílii se stalo nejvíce předobjednávanou PS4 exkluzivitou všech dob.

Jak napsalo tamní IGN, překonalo tedy i dosavadního rekordmana, kterým byl v jihoamerické zemi God of War. Deluxe edice tam má být vyprodaná.

Read this next