If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kompletní záznam nevysílaného brífinku Xbox One z úterý

Komorní akce plná exkluzivit Microsoftu a slavných jmen.

Microsoft se z nějakého záhadného důvodu na rozdíl od ostatních firem rozhodl živě nevysílat svůj úterní brífink, tzv. Xbox One Showcase z Kolína nad Rýnem, ale napravil to dnešním zveřejnění jeho oficiálního záznamu. Nevelké skupině VIP novinářů tam šéfové Phil Harrison a Phil Spencer během půlhodiny na středovém pódiu představili řadu novinek týkajících se Xbox One a pak si je hned bylo možné osobně vyzkoušet nebo absolvovat detailnější prezentace. To je šikovnější než velkolepé konference ve sportovních halách, kde obvykle bývá čas jen na leckdy dezinterpretující, až přehnaně akční trailery.

O většině těchto her sice už dobře víte z úterního zpravodajství Eurogameru, ale je určitě zajímavé shlédnout průběh celé akce, kde bylo oznámeny exkluzivity Fable Legends a Fighter Within. Nezávislí vývojáři se tam dozvěděli o způsobu publikování malých her na Xbox One a UbiSoft ukázal tabletové propojení The Division i pro PC.

EA oznámili xboxovou časovou exkluzivitu Plants vs Zombies střílečky a Peggle 2, přibalení plné FIFA 14 ke každé konzoli v Evropě nebo exkluzivní režim s legendárními fotbalisty historie. Infinity Ward si zase pro tuto akci schovali dedikované servery a podporu cloudu v Call of Duty Ghosts, i režim Blitz pro udržení bodů na mapě.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments