If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Koncem ledna má proběhnout xboxové vysílání, ale bez Starfield

(Zaručené) drby.

Insideři s konekcemi v Microsoftu neuposlechli jeho prosbu, aby se letos přestalo s úniky.

Naopak. Respektovaný novinář Jez Corden z WindowsCentral neváhal přinést takřka jistou zvěst, čeho máme být koncem měsíce svědky.

Vysílání nazvané Xbox Developer Direct má údajně proběhnout 25. ledna 2023 ve 21 hodin našeho času na YouTube a Twitchi.

Zdá se, že to bude něco jako Nintendo Direct, aby se letos zlepšila komunikace mezi vývojáři a hráči, kteří kritizují MS za neúčast na The Game Awards, absenci exkluzivit v loňském roce i celkové ticho okolo nadcházejících xboxových exkluzivit.

Vidět bychom tam prý měli zejména Redfall a Forza Motorsport, vedle Minecraft Legends a nějakého nového obsahu od Zenimax Online, čímž se asi myslí The Elder Scrolls Online či Fallout 76.

Zdroj též zaslechl, že na akci nemá vůbec být Starfield, nejzajímavější xboxová exkluzivita, což by jistě vyvolalo nemalé protesty čekatelů. Důvodem má být to, že sci-fi RPG Bethesdy prý dostane větší marketingovou pozornost až někdy později v tomto roce.

Že se něco okolo xboxové prezentace kutí, podpořil marketingový boss Aaron Greenberg, když napsal, že by mělo jít o zábavný týden, takže se asi o všem oficiálně dozvíme v příštích pár dnech:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Forza Motorsport (2023)

Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Redfall

Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments