If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Králem Ostrova lebek ve Skull Island: Rise of Kong

Third-person dobrodružství v říjnu.

Vyrazte na akční dobrodružnou výpravu z pohledu třetí osoby napříč tajuplným ostrovem a pomstěte smrt svých rodičů, kteří padli za oběť největšímu ze zdejších predátorů – královně smrtiběžců zvané gaw. Podrobte si zástupy prapůvodních bestií, přemozte přisluhovače svého úhlavního nepřítele a získejte titul právoplatného krále Ostrova lebek. Proklestěte si cestu exotickým prostředím ostrova s jeho bažinami, vodopády, džunglí nebo jeskyněmi plnými skullitu, dávajícího zdejší flóře a fauně její sílu, a odhalte bohatou mytologii ostrova i všechna jeho pečlivě střežená tajemství.

  • Ujměte se osiřelého Konga a sledujte, jak se postupně mění z mladého megaprimáta v dospělého krále Ostrova lebek.
  • Dejte v boji volný průchod Kongově zuřivosti, s pomocí ničivých komb si podrobte divoké přisluhovače gaw a taktickým využíváním režimu zuřivosti zvyšujte dopad svých útoků na obrovitánské obyvatele zdejšího podzemí.
  • Obraťte nepřátele na úprk Kongovým řevem nahánějícím mráz po zádech a uštědřete jim poslední ránu z milosti s využitím jedinečných zakončovacích úderů.
  • Odhalujte mytologii Ostrova lebek nalézáním sběratelských předmětů, odemykejte záhadné oblasti ostrova a zjistěte víc o minulosti jeho domorodých obyvatel, zdejší exotické flóře a fauně i bohaté historii Kongova druhu.
  • Povzneste Konga do nových výšin během speciálních událostí a jedinečných soubojů s bossy a odemkněte jeho plný bojový potenciál.
  • Skákejte, šplhejte a dusejte po skalách, popínavých rostlinách, bažinách, exotických plážích, skrytých jeskyních a dalším rozmanitém terénu této ostrovní džungle na cestě za pomstěním smrti svých rodičů.

Third-person akční dobrodružná hra Skull Island: Rise of Kong vyjde i krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch 17. října 2023, uvedl domácí distributor HYPE.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Skull Island: Rise of Kong

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments