Skip to main content

Květnový vydavatelský katalog Playmana

Přinést má velká jména i další příslušenství.

"Shrbená postava se plíží temnými stíny za svým novým miláškem. Její oči, ve tmě zářící jako letní luna, soustředěně pozorují malý objekt ležící na stole obkreslen zářící aurou nezměrné přitažlivosti. Je to tak blízko. Je to tak krásné, že plíživá bytost na zlomek okamžiku zapomněla na malý zlatý prstýnek bezpečně uložený ve špinavé bederní roušce a s fascinací zvědavého dítěte natáhla své zkřivené prsty po květnovém katalogu vydavatele Playman. Už jen kousíček!

Lásky čas nekončí s odbitím půlnoci prvního máje, alespoň pro nás ne. Květnové tituly si zaslouží veškerou naši pozornost a volný čas i přes krásy probuzené jarní přírody za okny. Jarní počasí je jakékoliv, jen ne předvídatelné, a proto nám otevírá květen hra pro všechny vášnivé motorkáře, kteří při každém deštivém počasí nasupeně sedí doma a zpoza přivřených žaluzií žárlivě sledují projíždějící auta. Už nikdy více! Nový díl nejdivočejšího motorkářského závodu TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 vás vtáhne do realisticky vymodelovaných scenérií tohoto divokého ostrova a už vás nepustí, dokud z vás nebude šampion. Hra nabízí více jak 200 kilometrů cest na 32 okruzích s 38 závodníky v třídách Superbike a Supersport. Samozřejmostí je režim kariéry, multiplayer i speciální týdenní a měsíční závody. Máme se na co těšit již 11. května.

Záchranné složky hlásí poplach! Policisté, hasiči a záchranáři stojí během několika sekund na značkách a jsou připraveni vyrazit do akce v tomto novém simulátoru. Hrajte sám nebo v kooperaci až deseti lidí jako člen policie, záchranářů nebo hasičů a splňte specifické mise od stíhání podezřelých, hašení požárů, až po zachraňování zraněných či nemocných. Hra obsahuje české titulky, a navíc dva klíče, abyste si rovnou mohli zahrát s kamarádem. Neváhejte a zachraňujte lidi se hrou Flashing Lights: Police, Fire, EMS již 19. května.

Farmaření není lehké. Dokonce ani z pohodlí křesla nebo od počítače. Dokonce dokonce ani když farmaříte na Nintendu Switch nebo od svého mobilu. Proč to tedy máme tak rádi? Protože to je opravdu naplňující zábava! Vybudujte si od základu svou vlastní farmu, pěstujte 14 plodin včetně nových oliv, hroznů a čiroku, jezděte s více jak 100 autentickými vozidly od světově známých výrobců, chovejte zvířata, vytvářejte produkční řetězce, orejte, plejte a prostě užívejte si farmářského života odkudkoliv chcete, klidně i z vlastního traktoru. Farming Simulátor 23 pro Nintendo Switch vychází s českými titulky již 23. května.

Vraťte se s námi do kolébky moderní fantasy a prožijte události Pána Prstenů, Společenstvo Prstenu očima Gluma, který je hnán touhou získat zpět to, co mu bylo v jeho očích ukradeno. Prsten moci vás volá čím dál silněji, ale musíte být opatrný. Cestou vás čeká spousta nebezpečí, překážek a dalších bytostí, z nichž málokterá vám bude chtít pomoct. Využijte svou hbitost, důvtip i schopnosti plížení a dostaňte se za svým miláškem za každou cenu. Nechte se zlákat mocí příběhu ze Středozemě již 25. května s Lord of the Rings: Gollum!

Jak jsme již v březnu slibovali, naše nabídka příslušenství na Nintendo Switch nekončí. Připravte se na druhou várku zábavy se čtyřmi novými kousky do své sbírky. Mad Bullets Kit je bláznivou střílečkou s vybavením, která procvičí vaše reflexy i bránici. Zapomeňte na nudné příběhy, složité ovládání a otravnou výuku. Je čas stát se hrdinou Divokého západu. Zvládnete tuto skutečnou výzvu? Pro vylepšení vašeho vybavení na střílečky neváhejte a pořiďte si Blast ´n´ Play Rifle Kit. Kit je kompatibilní s hrami jako Splatoon, Resident Evil nebo Payday 2. Díky snadnému používání bude váš herní zážitek daleko podmanivější. Jste zvyklí na klasické konzolové ovladače? Přinášíme vám Grip ´n´ Play Controller Kit, do kterého jednoduše zapojíte joy-cony a můžete hrát všechny své hry na Nintendo způsobem, který vám mnohem více vyhovuje. Máte toho doma na závodění málo. To nebyla otázka. Vždycky je toho ještě málo. Proto náš Pro Racing Wheel Kit s multiplatformní sadou která obsahuje volant, sadu s dvěma pedály a potřebnou kabeláž. Všechno příslušenství vychází již 26. května!"

Read this next