Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The Lord of the Rings: Gollum nakonec už v květnu

Dříve, než se čekalo.

Studio Daedalic a vydavatel Nacon překvapili, že nakonec stihnou dodělat hru z univerza Pána Prstenů rychleji, než se počítalo dle fiskální zprávy (3. čtvrtletí).

The Lord of the Rings: Gollum po dlouhém inkubačním procesu vyleze z jeskyně přesně 25. května 2023 pro PC, PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series a na Switch později.

Že si s tímto dosud nevyprávěným příběhem ze světa Pána prstenů věří, prokázal výrobce více než půlhodinovou prezentací:

"Přežil nebezpečí, o kterých by se většina neodvážila mluvit, a to hnán jedinou touhou – znovu držet v rukou to, co mu bylo ukradeno. Přestože je jeho zoufalé hledání ústřední součástí příběhu vyprávěného J. R. R. Tolkienem, jeho cestou se nikdo zatím podrobně nezabýval. Sledujte vůbec poprvé dosud nevyprávěný příběh Gluma, který je neuvěřitelně věrný knihám. Od útěku z Mordoru, kde unikl Ústům Sauronovým a démonickému pavoukovi Odule, až po žaláře elfího krále Thranduila, Legolasova otce, prožil Glum na své neobyčejné cestě mnohá dobrodružství a setkání."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

The Lord of the Rings: Gollum

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments