Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

LEGO 2K Drive i v Directors Cut traileru, ale budou tu mikrotransakce

Dozvuky oznámení.

Je to pár dnů, co byla oficiálně oznámena květnová závodní hra LEGO 2K Drive, k níž tady máme několik dozvuků.

Předně se objevil odhalující trailer, hned v tzv. Directors Cut verzi:

Výrobce v rozhovoru pro Wccftech potvrdil, co bylo na uniklých screnshotech, tzn. že tady budou přítomny mikrotransakce. Ve hře zabudovaný obchod jménem Unkie’s Emporium, v němž můžete koupit volitelné věci, jako jsou další vozítka, minifigurky a jiný obsah.

V in-game obchodě budou nabízeny dva druhy předmětů: ty, které si pořídíte za měnu Brickbux, kterou získáte vlastním hraním. A pak ty za mince, které seženete pouze za skutečné peníze.

Tvůrci se zapřísáhli, že chtějí být maximálně odpovědní, aby rodičě měli kontrolu nad tím, co si jejich děti kupují. Nezbytné je tedy mít uživatelský účet 2K Account, kde bude ověření věku, čili pokud bude hráč nezletilý, musí vše potvrdit někdo dospělý, který má mít právo veškeré mikrotransakce ve hře na vyžádání zablokovat.

Níže ještě citujeme v původním znění tiskovku od domácího distributora (Cenega Czech):

"Společnosti 2K a LEGO Group dnes oznámily LEGO 2K Drive, ultimátní AAA závodní hru, která bude celosvětově dostupná 19. května 2023. Hra LEGO 2K Drive, vyvinutá společností Visual Concepts, rozvíjí ikonický herní zážitek LEGO o rozsáhlý otevřený svět, kde si hráči mohou postavit jakékoli vozidlo, jezdit kamkoli a stát se závodní legendou LEGO.

LEGO 2K Drive bude prvním vydáním v rámci partnerství mezi 2K a LEGO Group, jehož cílem je vývoj AAA LEGO her. Díky osvědčeným zkušenostem společnosti 2K s vytvářením vysoce kvalitních a poutavých interaktivních zábavních titulů a nebývalému kulturnímu vlivu skupiny LEGO bude toto partnerství rozvíjet kultovní zážitek z her LEGO, který fanoušci znají a milují, vzrušujícími novými způsoby.

Špičkový tým Visual Concepts se zkušenostmi v tomto žánru přinese poprvé do závodní hry LEGO AAA kvalitu, hloubku hratelnosti a úžasnou vizuální stránku. LEGO 2K Drive bude kombinovat nejlepší prvky jízdy v otevřeném světě a rychlých kompetitivních závodů a zároveň představí rozmanitý systém úprav vozidel.

Spolupráce se společností McLaren Automotive, která se zabývá výrobou superaut a hyperaut, navíc přinese do světa Bricklandie vozy McLaren Solus GT a McLaren F1 LM - právě vydané ve dvojbalení sady LEGO Speed Champions, které pomáhá oslavit 60 let od založení McLarenu závodníkem a inženýrem Brucem McLarenem -, protože tato auta na obálce dokonale vystihují vzrušující, vysokooktanový zážitek, který mohou fanoušci očekávat ve hře LEGO 2K Drive".

Read this next