If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

LittleBigPlanet minihra speciálně pro Move

Na PSN bude v prosinci.

Sony sice chystá vydání LittleBigPlanet 2, ale vyjde ještě jedna hra z této série. Bude vytvořena speciálně pro ovladač Move a k dispozici bude ke stažení na PSN.

Jmenovat se bude Sackboy's Prehistoric Moves a obsahovat má deset speciálních úrovní v dinosauřím světě, ve kterém je králem Evil Big Rex. Vaším cílem je projít přes překážky zkonstruované Terrancem Dactylem a budete přitom potřebovat pomoct.

Sackboy's Prehistoric Moves je totiž kooperativní hra, které se mohou účastnit až čtyři hráči. Nepotřebujete ale čtyři ovladače Move, stačí vám jen jeden. Hráč s Move bude připravovat cestu pro ostatní hráče s klasickými DualShock ovladači.

Hra funguje sama o sobě a nevyžaduje, abyste vlastnili LittleBigPlanet nebo jeho pokračování. Jediné, co potřebujete, je ovladač Move a ještě jednoho hráče.

Na PSN bude Sackboy's Prehistoric Moves k dispozici 15. prosince a stát bude 5.99 dolarů. Pokud máte zaplacené PlayStation Plus, dostanete ji zdarma a to už 8. prosince.

A teď pozor. Tahle minihra bude součástí LittleBigPlanet 2, takže pokud si plánujete koupit plnou hru, asi byste si měli nákup na PSN rychle rozmyslet.

22. prosince také vyjde hratelné demo LBP2.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

LittleBigPlanet 2

PS3

Related topics
PS3
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments