If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Lost Judgment DLC The Kaito Files je nyní k dispozici

Lukrativní případ.

SEGA a Ryu Ga Gotoku Studio dnes oznámily, že The Kaito Files, čtyřkapitolové příběhové rozšíření pro hru Lost Judgment, je nyní k dispozici pro PlayStation a Xbox. Příběhové rozšíření Kaito Files bude k dispozici bez dalších nákladů pro majitele Lost Judgment Ultimate Edition nebo Lost Judgment Season Pass.

Hrajte za Masaharu Kaito, který je členem detektivní agentury Yagami a chopte se nového případu, který spojuje volné konce jeho minulosti v The Kaito Files. Kaito přináší své vlastní detektivní techniky Primal Focus a dva brutální bojové styly, aby vyzval nové nepřátele a rozlouskl případ s výrazným Kaitovým chvástáním.

Cover image for YouTube videoLost Judgment - The Kaito Files | Launch Trailer [UK]

Po událostech v Lost Judgment se Kaito chopí lukrativního případu, zatímco Yagami je mimo město, kvůli kterému nečekaně pátrá po Mikiko. Cestou Kaito narazí na Juna, teenagera, který tvrdí, že je jejich syn, a spojí se, aby odhalili pravdu za Mikikovým zmizením. Nyní Kaito stojí na křižovatce minulosti a současnosti, zatímco stojí proti syndikátu svázanému s Kamurochovým kriminálním podsvětím. Proč se ale Kaito a Mikiko rozešli a co s ní má společného tato temná frakce?

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Lost Judgment

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S

About the Author

Redakce

Contributor

Comments