Skip to main content

Oznámeno pokračování kritiky uznávané hry Judgment

Od tvůrců série Yakuza.

Společnost SEGA a studio Ryu Ga Gotoku oznámili hru Lost Judgment, pokračování kritiky uznávané hry Judgment. Hru má na starosti studio, které stojí za úspěšnou sérií Yakuza.

Lost Judgment tak propojuje prvky detektivního pátrání, temného vyprávění a akčního boje. To vše se spojí v temný thriller Takayuki Yagami, soukromého očka, jenž se snaží hájit ty, které zákon nechrání.

Lost Judgment bude k dostání celosvětově a to 24. září 2021 pro platformy nové generace PlayStation 5, Xbox Series X / S, stejně tak jako pro PlayStation 4 a Xbox One.

Watch on YouTube

Oficiální popisek od výrobce:

Zákon a pořádek - Lost Judgment opět staví hráče do kůže právníka Takayuki Yagami, který se stal pouličním detektivem. Spolu se svým parťákem a bývalým členem Yakuzy, Masaharu Kaito, bojují proti zločinu v ulicích města. Pustí se do vyšetřování zdánlivě dokonalého zločinu, kde hlavní podezřelý má neprůstřelné alibi. To, co začíná jako příběh pomsty, odhaluje spletitou spikleneckou síť zahrnující několik frakcí, jenž zneužívají výhody porušení právního systému. Jak se oběti hromadí a Yagami postupně odhaluje pravdu, musí si vybrat mezi obranou zákona nebo vymáháním spravedlnosti.

Volná forma boje - Yagamiho ovládání boje mu umožňuje stylově překonat jakékoliv situaci od přepadení ve skupině až po zastavení jednoho cíle.Využijte Crane, Tiger a nový Snake styl boje. Snake dokáže odrazit útok a vrátit soupeřovy údery s využití této energie proti nepříteli.

Vyšetřování - Yagamiho arzenál detektivních triků roste s novými pomůckami, nenápadným sledováním podezřelých a rafinovanými metodami infiltrace. Při hledání pravdy nenecháte kámen na kameni.

Světla velkoměsta - Ponořte se do rušných ulic Tokia a Yokohamy svým vlastním tempem a vychutnejte si autentické prostředí, které dokáže poskytnou jen RGG Studio. Nezapomeňte si užít zábavu v klubu SEGA nebo vyřešte případy od místních.

Read this next