Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mafia 3 Definitive Edition trailer unikl předčasně

Zítra to bude jen formalita.

Krátce před půlnocí z pondělí na úterý utekl na internet poslední střípek do mozaiky, takže oficiální představení naplánované na úterních 18:00 od Take 2 bude vážně jen formalitou, kde se toho asi moc nového či objevného nedozvíme. A nejspíš ani nic o tom spekulovaném českém dabingu jedničky, která je se srpnovým vydáním ještě dost vzdálena.

Teď totiž mají u výrobce jasnou prioritu re-edice Mafia 2 a Mafia 3, hlavně kvůli vydání obou již zítra, tedy 19. května.

Soudě dle traileru z Mafia 3 Definitive Edition se hra - nepřekvapivě - nijak výrazně neliší od originálu z 2016, který ostatně vyšel pro ty samé platformy.

Znalci možná najdou tu a tam nějaké drobné rozdíly, i budou kvitovat, že je toto video udělané a ozvučené tak, aby se podobalo atmosférou prvním dvěma dílům série.

Watch on YouTube

Podle popisku na PlayStation Store budou v Definitive edici zahrnuta veškerá DLC pro trojku, resp. budete mít nárok stáhnout si je zdarma. Takže od toho opravdu čekat spíš jen takovou kompletní edici a pochopitelně žádný remaster (jako u Mafia 2) či snad dokonce remake (jako u Mafia 1) - více o změnách ve starších dílech v tomto článku s obrázky a i k nim unikly trailery předčasně.

Read this next