Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Max Payne 3 odložen

Do dalšího fiskálního roku.

Vydavatel Take-Two dnes oznámil, že očekávaná akce Max Payne 3 od studií Rockstaru byla odložena. Původní datum vydání bylo stanoveno na březen 2012, nové datum vydání je květen 2012.

Přesné datum vydání tedy zní: 15. května v Severní Americe a 18. května ve zbytku světa. To platí pro Xbox 360 a PlayStation 3 verze hry. Pro PC verzi platí datum 29. května v Severní Americe a 1. června ve zbytku světa.

"Změny v rozvrhu vydání našich her nebereme na lehkou váhu a toto krátké zdržení zajistí, že Max Payne 3 dostojí špičkové kvalitě a úžasnému zábavnímu zážitku, který hráči od naší společnosti očekávají," řekl v oznámení Strauss Zelnick, šéf a předseda Take-Two.

Zelnick ještě dodal, že si je jistý tím, že zákazníci budou opět ohromeni schopností Rockstaru posouvat hranice interaktivní zábavy na novou úroveň. Silná slova...

Take-Two tak hru odsunuli do svého dalšího fiskálního roku a očekávají, že Max Payne 3 vygeneruje něco mezi 210 až 230 miliony dolarů.

Příští fiskální rok bude pro Take-Two velmi zajímavý. V jeho průběhu totiž vyjde XCOM, XCOM: Enemy Unknown, Bioshock: Infinite, Max Payne 3, Borderlands 2, Spec Ops: The Line a spousta dalších her.

Komentovaný trailer na Max Payne 3.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Max Payne 3

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments