If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mezi Destruction Derby a Rocket League, tak chce zaujmout Destruction AllStars

Co vše se zatím ví o PS5 exkluzivitě?

Zpočátku se to jevilo jako další WipeOut, ostatně pochází od některých stejných tvůrců, kteří přešli ze zavřeného studia Sony Liverpool (2012) do Lucid Games. Ti jsou známí díky Geometry Wars 3: Dimensions či výpomoci s Need for Speed Payback, ale někteří také pochází z bývalých Bizarre Creations (Project Gotham Racing či Blur), takže o jejich zkušenosti nemusíme mít žádné obavy. Například ředitel Colin Berry dělal na WipEout Fusion (2002), WipEout Pure (2005) a WipEout Pulse (2007).

Destruction AllStars možná ve včerejším vysílání Sony nezaujalo tolik jako jiné PS5 exkluzivity, i kvůli nízké kvalitě streamu, který nezvládal tolik rychlého dění naráz, ale své hráče prahnoucí po krátkém orazu si určitě najde.

Jde o jakousi kombinaci populárního Rocket League, Destruction Derby, Twisted Metal a Fortnite, akorát že tam není žádný míč a po aréně pobíhají lidé. S vykreslením a unikátními schopnostmi jednotlivých postav si autoři zjevně vyhráli, až to trochu připomíná Bleeding Edge pro Xbox.

Cílem hry bude samozřejmě vykosit ostatní živé hráče (utkají se zde týmy šesti proti šesti) a stát se globálním fenoménem v tomto pozoruhodném sportu jen pro neohrožené řidiče. Arény budou po celé zeměkouli a vy je ovládnete jen tehdy, když se naučíte intenzivní boje s vozidly za pomoci správného načasování, taktiky a dovedností, abyste ostatním způsobili pořádné poškození a explozi, kterou to však nekončí.

Jakmile to vaše auto bude mít za sebou, budete se pohybovat už po svých, uhýbat se hustému provozu a snažit se zdevastovat soupeře aspoň svými zbraněmi na blízko. Datum vydání zatím není známo, níže první oficiální obrázky z tohoto titulu jen pro PS5:

Dominate the glittering global phenomenon of Destruction AllStars - the spectacular prime-time sport for dangerous drivers! Master the art of intense vehicle-based combat through timing, tactics and skills to cause colossal amounts of damage, destruction and devastation in vibrant arenas across the globe.

Comments