Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Microsoft se vyjádřil k případné březnové herní akci

Reakce na Sony?

Není sporu o tom, že minulý týden naprosto opanovala Sony. Jak sérií zásadních oznámení z GQ Magazine, tak konáním State of Play.

Teď je na tahu jednoznačně Microsoft, který se musí vytasit s něčím, co zařídí, aby veřejnost na PS5 exkluzivity zapomněla. Screenshoty z kampaně Halo Infinite s upgradovanou grafikou a únorový blog 343 Industries při vší úctě nestačily.

A tak se na scéně vynořil známý insider Paul Thurrott, který se specializuje na dění v Microsoftu a jeho produkty...

Na svém osobním Twitteru napsal, že údajně se bude konat nějaká akce související s novými hrami dne 23. března, na níž naváže podobná událost o budoucnosti Windows. Tenhle pisálek měl v minulosti vesměs dobré zdroje, takže tomu všichni věřili:

V reakci na to zaplavily přes víkend internet různé drby, jako že tam určitě musí být Elden Ring od From Software, což podpořil Jason Schreier, který prý kdesi zaslechl, že hru "už brzy" uvidíme.

Bohužel, bublina rychle splaskla a celé se to nezakládalo na pravdě.

Z víkendu se ozval generální manažer xboxového marketingu, Aaron Greenberg, aby tyto spekulace oficiálně dementoval a nevzbudil v někom plané naděje, které by pak vyústily ve zklamání:

"Nic takového se konat nebude. Sice pořád něco chystáme, ale v brzké době neplánujeme ukázat nějaká herní oznámení či světové premiéry trailerů".

Read this next