Skip to main content

MP hacky v Crysis 2 a Modern Warfare 2

První trpí, druhý to řeší.

Vývojáři v Cryteku mají smůlu. Nejen že hra unikla na internet, teď se ještě před vydáním objevily první multiplayerové hacky pro PC verzi. Ty by se dříve či později objevily tak jako tak, ale fakt, že jsou k dipozici už nyní, jistě přidělal vývojářům nejednu vrásku na čelo. Pokud se na záplatování multiplayeru rychle nevhrnou, mohl by být v podstatě nehratelný už při samotném spuštění.

Zatím Crysis 2 podle Das Reviews postihly dva hacky - Speedhack a Spawnkill. Speedhack je jasný, ale Spawnkill je ještě otravnější - hráč využívající tento hack zabije všechny protivníky, kteří se právě spawnuli. Proti těmto dvě hackům si tedy moc srandy v multiplayeru zřejmě neužijete.

Naproti tomu se s piráty snaží bojovat vývojáři v Infinity Ward, kteří dokončili patch pro Modern Warfare 2. Ten by měl vyjít zítra na PlayStation 3 a řešit by měl především bezpečnost. Datum vydání patche pro PC a Xbox 360 verzi zatím oznámeno nebylo.

"Mimo spousty bezpečnostních aktualizací tento patch taky řeší exploit na mapě Fuel, díky kterému se hráči mohli dostat do skály na kraji mapy," řekl zástupce Infinity Ward.

Read this next