Skip to main content

Do Battlefield 3 se chystají hned tři přídavky

První bude v červnu, další na podzim a třetí v zimě.

V roce 2012 vyjdou ještě tři stahovatelné přídavky do nejprodávanější hry v ČR, Battlefieldu 3.

Prvním z nich bude na boj zblízka zaměřený Close Quarters, který v červnu mimo jiné dodá nové zbraně, úkoly či psí známky. Na podzim bude následovat Armored Kill, jenž naopak půjde vpřed s těžkou technikou včetně nových map, mezi nimiž nemá chybět vůbec největší bojiště v historii série, a vše v zimě završí DLC End Game, u kterého ale zatím bližší detaily EA neoznámilo.

"Battlefield 3: Close Quarters vyjde v červnu. V tomto balíčku budou hráči vrženi doprostřed zuřivé pěchotní bitvy. Prostředí ožije díky špičkovému modelu destrukce enginu Frostbite 2 a prakticky vše od nábytku až po omítku půjde rozstřílet na kusy. Hráči naplno pocítí záchvěvy explozí, kolem nich budou padat úlomky zdiva a rozbitých věcí, zatímco těsné prostory a přestřelky na vertikální úrovni poskytnou špičkový soutěžní zážitek. Samozřejmostí jsou rovněž nové zbraně, úkoly a unikátní psí známky, které bude opět možné použít i v základní hře." Tolik tiskovka EA.

"Balíček Armored Kill vyjde na podzim 2012. Tento balíček zaútočí na hráče s plným nasazením bojové techniky. Objeví se zde nové řiditelné tanky, obrněné ransportéry, mobilní dělostřelectvo a další technika. Battlefield 3: Armored Kill bude rovněž obsahovat největší mapu v historii série Battlefield a další obrovská bojiště pro totální využití všeho, co má kola, pásy, motory či vrtule", ještě dodávají EA.

Čtvrtý obsahový balíček s názvem End Game vyjde v zimě 2012, ale detaily si zatím nechává EA pod pokličkou.

Read this next