If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Na Xbox One X výrazně hezčí Project CARS 2 než na PS4 Pro

A co PC verze?

Takhle se nám to líbí. Žádná snaha o umělou paritu mezi platformami (Destiny 2), žádné diplomatické řeči či snaha o zavděčení se všem. Zkrátka jen ždímání každé platformy dle toho, co umožňuje její síla.

Zářijové Project CARS 2 (Alza.cz) mají na chystané konzoli Microsoftu vypadat výrazně lépe než na PlayStation 4 Pro.

Potvrdil to šéf vývojářů Stephen Viljoen pro TrustedReviews.

"Zatím vám nemohu říct, v čem přesně bude X1X verze lepší, jaké posuvníky navíc v jejím menu budou, ale rozdíl oproti PS4 Pro bude citelný, protože má uvnitř konzole lepší hardware."

Dle dřívějších tvrzení Microsoftu má být jeho konzole o 40 procent silnější než PS4 Pro. Pochopitelně však nejlépe vypadající verzí závodů má být ta PCčková - tedy pokud máte doma pořádné dělo, které převyšuje HW specifikace X1X, protože, jak tvůrce říká, "dnešní konzole jsou vlastně low-endovými PC".

Hratelnost CARS 2 samozřejmě zůstane na všech platformách totožná: "Rozhodli jsme se na slabším hardwaru raději ořezat vizuály, než abychom dělali nějaké kompromisy s fyzikou či jízdním modelem. Je to potřeba zejména kvůli online hraní, kde proti sobě soupeří lidé s low-endovými a high-endovými počítači a nikdo z nich nesmí být ve výhodě díky jejich sestavě".

Více o hře viz naše včerejší dojmy z rozehrání.

Comments