If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nález o příběhovém DLC pro Dying Light 2

Gladiátoři v opeře?

Zrovna v den, kdy na Xzone byla krabicovka v ČR zlevněna na 1199 Kč (žádné terno vzhledem k červnovému výprodeji na Steamu, kde byla PC verze pod tisícovku) tu máme únik o příběhovém přídavku.

Jeho příchod se předpokládá už v září, ale polský Techland ho ještě detailně neoznámil.

Miliony hráčů Dying Light 2 tedy logicky hltají nález YouTubera jménem Bub, který se pohrabal v souborech se hrou po posledním patchi a objevil tam řadu zajímavostí, i dosud neznámé detaily.

Pokud to sedí, DLC by se mělo točit okolo opery, nové klíčové lokace, která poslouží i jako aréna pro gladiátorské souboje. Včetně několika pater a podzemního žaláře.

Nenechte se ovšem zmýlit, toto bude hlavně příběhové rozšíření a zdá se, že na jeho velikost si nikdo nebude moci stěžovat.

Mají tam být totiž přes 2 tisíce řádků dialogů, dva rozdílné konce, nové modely, NPC postavy a animace (gesta gladiátorů), i řada jiných novinek.

Zatím zahrnuté nahrávky mají být nehotové, v nízké kvalitě a pouze v polštině, ale později asi budou nahrazeny něčím lepším.

Možné je i to, že zavítáte do dalších nových lokalit, jako Astrid’s Office, kostel a stanice metra, ale jisté to není, může klidně jít pouze o nějaké pozůstatky z vyhozeného obsahu ze základní hry.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Dying Light 2 Stay Human

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments