If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Něco se děje kolem Dishonored

Uvidíme spíš dvojku či remake?

Až donedávna se bralo za hotovou věc, že Dishonored 2 bude oznámeno na červnovém veletrhu E3, když to po velkém úniku neklaplo vloni na Gamescomu a když to Bethesda naznačila jednou postavou ze hry v pozvánce na svou konferenci. Blížícímu se oznámení nasvědčovalo i zařazení prvního dílu do nabídky PS Plus v dubnu nebo třeba výskyt speciálního tématického článku v EDGE.

Jenže vše zřejmě bude jinak, vyplývá ze série posledních úniků a spekulací. Dle německého magazínu PC Games, který přišel i s tím Fallout 4 demem, se plány změnily.

Dishonored 2 tak prý nakonec E3 úplně vynechá, protože Arkane Studios nepokročili s vývojem natolik, aby byli schopni hru všem ukázat. Má dojít jen na krátký nicneříkající teaser a tím to skončit. Na hře s údajným podtitulem Darkness of Tyvia se ještě musí pořádně zapracovat, než bude připravena k předvedení.

Možná se tak dříve dočkáme remaku prvního Dishonored. V databázi brazilské ratingové organizace se totiž o víkendu našla zmínka o Definitive Edition, která má vyjít někdy letos.

Zatím to není potvrzeno, ale mohlo by se jednat o převod Dishonored na PS4/X1, na němž se tvůrci natrénují se současnými konzolemi před plnohodnotnou dvojkou. Kompilace základní hry s datadisky tu už byla jako GOTY edice, ta to tedy být nemůže. Bethesda dosud nic z toho nekomentovala.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Dishonored

PS3, Xbox 360, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments