Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Největší podvod uplynulého roku se opět ozývá

Plány Abandoned pro začátek roku.

Většina seriózních médií se tímto už dávno přestala zabývat, protože namísto té virální kampaně na příští Silent Hill či projekt Hideo Kojimy se ukázalo, že jde očividně jen o partu patlalů neschopných dodržet jediný slib.

Blue Box Game Studio sepsalo novoroční blog, v němž se mj. ohlédlo za uplynulým rokem, kdy byli právem nazváni za největší podvodníky. Data od Sony prozradila, že naštvali (zklamali) tři miliony majitelů PlayStation 5, kteří v aplikaci vygenerovali jedenáct milionů seancí.

"S chybami, které jsme udělali, víme, že nechceme zopakovat to samé, bylo to pro nás velké poučení," napsali tvůrci Abandoned.

Přesto se opět pustili do slibů a to že někdy v 1. čtvrtletí 2022 uvolní patch, který v Realtime Experience aplikaci zpřístupní technologické demo. To má prý předvést technologii v reálném čase, tzn. grafiku, zvuk a haptickou zpětnou vazbu na DualSense ovladači PS5, která prý do hororového zážitku přidá novou úroveň zážitku.

Autoři Abandoned prý tvrdě pracují na tom, aby svůj projekt předvedli v co nejlepším možném světle, protože odhalení je prý již za rohem. Avšak zatím jsou všem jen pro smích, než se konečně vytasí s něčím reálným.

Read this next