Skip to main content

Nové neoficiální informace o Mass Effect 3: Extended Cut

Také vyjde multiplayerový DLC ze Země.

Stejný člověk, který na serveru Reddit jako první odhalil existenci DLC Rebellion, jež byl poté skutečně oznámen EA, odhalil další zajímavé informace. Nejzajímavější je zejména ta část o připravovaném Extended Cut, který by měl ozřejmit nepovedený konec původní hry.

Ten by měl podle všeho obsahovat nové scény a rozšířený epilog na konci hry o tom, jak měla Shepardova rozhodnutí vliv na celou galaxii.

Hned několik herců nedávno na Twitter psalo, že nahrávali dialogy pro nové scény. Mezi nimi například člověk, který namluvil Kaidena Alenka, herečka, která namluvila EDI nebo herec, který stojí za hlasem admirála Hacketta.

Podle stejného člověka z Redditu se chystá také další multiplayerový přídavek odehrávající se přímo na Zemi. Obsahovat bude šest nových tříd N7, tři nové mapy a nové zbraně.

Jmenovat se bude Mass Effect 3: Earth a mezi mapami bude Rio, Vancouver a Londýn. Mezi třemi novými zbraněmi by měli být: Piranha assault shotgun, Acolyte pistol a Typhoon light machine gun. Novými herními třídami jsou zase: Destroyer, Paladin, Demolisher, Slayer, Shadow a Fury.

Read this next