If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nový popkulturní pořad POP COOLT Mikoláše Tučka a Alžběty Trojanové odložen

O čem asi tak bude?

Bývalí moderátoři herních pořadů Re-Play a New Game Plus oznámili svůj nový projekt ve spolupráci s TV stanicí PRIMA Cool.

"O čem je POP COOLT? Ve zkratce je O všem, co nás (vás) baví. Seriály, filmy, komiksy, hry a třeba i knihy a výstavy! Zhruba v tomto pořadí dle priorit čili určitě nečekej, že budou hry dominovat. Ale to nakonec odráží i proměnu v čase… Minimálně moji."

Nicméně došlo k odkladu jeho premiéry z půlky října na později_

Nasazujeme s omluvou nejsilnější kalibr, Baby Yodu, abyste ještě postrpěli na premiéru našeho nového pořadu. Já tuším někde v nadšení zahlásil 10. října, ale byli jsme nuceni to ještě o chvíli posunout, tak zustaňte naladění, dáme vám vědět co nejdřív!

Citujeme Mikoláše Tučka z jeho Facebooku s dalšími informacemi:

"Jak jsme na to přišli? Naše generace si pamatují, že fantasy, sci-fi, hry i komiksy – dycky to bylo „trochu divný“. Říkalo se nám nerdi a mě to nějak nevadilo. Ale i díky těm několika odmoderovaným Comic-Conům nám přišlo, že nerdi jsou už dávno naprostej mainstream, ať už za to může Marvel, přímo Avengers, dorůstající generace či kovid… více méně to řešíme všichni! Čili si to už zaslouží primetime!

Na co se těšit? Doporučení, tipy na sledování, fun facts, zákulisní reportáže a úplně jiné rozhovory, než na jaké jste zvyklí. Máme pro hosta i speciální kvízy a zatím to při těch dvou natáčeních fungovalo skvěle!

Proč to tak trvalo? Hele máloco jde tak rychle do TV jako šli Football Fanatics… Mnoho právních věcí bylo potřeba vyjasnit, studio máme vymazlený, což taky není za víkend, ladili jsme koncept a ve své podstatě je vlastně šíleně drzé vysílat v jedné televizi tipy na sledování JINÝCH televizí, respektive streamovacích služeb!! Paradoxně nám včera Marek Singer, ředitel skupiny Primy, že on sám podobný pořad chce už 3 roky! Parádní synergie, resp Singergie

Co dál? Držte nám palce, zatím so far so good s releasem, konkrétní ukázky budeme ukazovat postupně, ale fakt mám radost, že se vám můžu svěřit. A že NG+ nebude s Bětkou náš poslední televizní šťouch."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments