If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

O čem je The Surge od autorů Lords of the Fallen?

Studio Deck 13 na Gamescomu přiblížilo vizi jejich příštího sci-fi RPG, kterým naváží na úspěšné Lords of the Fallen, ale zatím je v plenkách a míří až na začátek 2017 (PC/PS4/X1).

The Surge bude zasazeno nějakých 60-70 let do budoucnosti, kdy technologie, na kterých lidstvo záviselo, se obrátily proti němu. Pokročilí lidé společně s nelidskými kreaturami žijí na ruinách bývalé vyspělé společnosti. Stanete se jedním přeživším, úplně obyčejným chlapíkem, který ale nosí silný exoskeleton. Ten bude možné upgradovat, stejně jako si vyrobíte vlastní předměty, abyste byli schopni přesněji mířit na jednotlivé části těl nepřátel.

Souboje mají být rychlejší než v Lords of the Fallen, i s chvilkovým létáním ve vzduchu jako v Titanfall. Hráči mají mít široké možnosti přizpůsobení postavy, aby co nejlépe seděla jejich hernímu stylu, který bude převážně o střetech na blízko, občas ale budete i ovládat vzdálené střílny.

Systém checkppointů se má použit z předešlé hry, nemá hráče frustrovat, zároveň ale zůstane výzvou. The Surge bude také méně lineární a svět bude trošku otevřenější, že vždy budete mít na výběr z několika zpřístupněných levelů, kam se můžete vrátit. S multiplayerem se nepočítá, s obrovskými bossy samozřejmě opět ano. K ukázání zatím tvůrci nic nemají, krom jediného artworku.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

The Surge

PS4, Xbox One, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments