Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

O Gran Turismo 7 vážně nic netušíme, brání se výrobce profesionálních kokpitů

Bylo to pravé logo?

Je úplně běžné, že firmy mimo herní branži nemají šajnu, jak to v ní funguje či jestli už něco bylo oficiálně oznámeno či nikoliv.

A tak se na Instagramu Next Level Racing objevila (nyní už odstraněná) anketa pro sledující, na kterou závodní hru roku 2020 se nejvíce těší.

K tomu byl přiložen obrázek s logy čtyř titulů - DIRT 5, F1 2020, AMS 2 (Automobilista 2 od Reiza Studios) a, světe div se, Gran Turismo 7.

Nejsou to přitom nějací nezdárci, nýbrž společnost, která oficiálně licencuje produkty PlayStation a vyrábí velké, velmi drahé profesionální kokpity, na kterých hráči dostanou téměř autentický zážitek při hraní závodních titulů.

Všeobecně se předpokládá, že Sony oznámí příští pokračování Gran Turismo exkluzivně pro PlayStation 5 na akci plánované na začátek června. Ale o vydání hry už letos na Vánoce se dosud nemluvilo, resp. nepočítalo se s tím tak brzy.

Když se to rozkřiklo, Next Level Racing vypustili oficiální vyjádření, že prý šlo o dezinterpretaci médií:

"Nic jsme tím neřekli, ani nemáme jakékoli informace o vydání Gran Turismo 7. Došlo na základě té ankety k závěrům, které jednoduše nejsou pravda. Naše grafické oddělení pouze využilo fanouškovské logo, které se šíří po internetu. Omlouváme se, pokud to způsobilo mystifikaci."

Read this next