If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

O Gran Turismo 7 vážně nic netušíme, brání se výrobce profesionálních kokpitů

Bylo to pravé logo?

Je úplně běžné, že firmy mimo herní branži nemají šajnu, jak to v ní funguje či jestli už něco bylo oficiálně oznámeno či nikoliv.

A tak se na Instagramu Next Level Racing objevila (nyní už odstraněná) anketa pro sledující, na kterou závodní hru roku 2020 se nejvíce těší.

K tomu byl přiložen obrázek s logy čtyř titulů - DIRT 5, F1 2020, AMS 2 (Automobilista 2 od Reiza Studios) a, světe div se, Gran Turismo 7.

Nejsou to přitom nějací nezdárci, nýbrž společnost, která oficiálně licencuje produkty PlayStation a vyrábí velké, velmi drahé profesionální kokpity, na kterých hráči dostanou téměř autentický zážitek při hraní závodních titulů.

Všeobecně se předpokládá, že Sony oznámí příští pokračování Gran Turismo exkluzivně pro PlayStation 5 na akci plánované na začátek června. Ale o vydání hry už letos na Vánoce se dosud nemluvilo, resp. nepočítalo se s tím tak brzy.

Když se to rozkřiklo, Next Level Racing vypustili oficiální vyjádření, že prý šlo o dezinterpretaci médií:

"Nic jsme tím neřekli, ani nemáme jakékoli informace o vydání Gran Turismo 7. Došlo na základě té ankety k závěrům, které jednoduše nejsou pravda. Naše grafické oddělení pouze využilo fanouškovské logo, které se šíří po internetu. Omlouváme se, pokud to způsobilo mystifikaci."

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments