Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Obrázky a průzkum Hong Kongu z Test Drive Unlimited: Solar Crown

Co vše na mapě najdete?

Tyto závody trpí neustálými odklady, leč tento týden sebrali KT Racing a Nacon kuráž, aby předvedli zdejší otevřený herní svět. A to jak povídáním, tak na nových screenshotech.

Jak známo, Test Drive Unlimited: Solar Crown nabídne věrné přetvoření celého ostrova Hong Kong (nejen města) v poměru 1:1, což prý byl značný oříšek.

Čeká vás 600 kilometrů silnic ve 14 oblastech, které zahrnují malé osady, staré velkoměsto či horské cesty, přičemž vše má přetékat aktivitami, událostmi a objekty k nalezení či sbírání.

Má jít o mimořádně pestrý herní zážitek, který bude realistický a představovat výzvu, zároveň však zůstane přístupný širšímu publiku. Potřeba bude zvolit vhodné auto pro daný terén, nemluvě o dynamickém počasí a střídání dne s nocí. Déšť totiž bude mít značný vliv na chování vašeho vozu, chce to tedy občas změnit pneumatiky či zapnout stěrače.

Kreativní ředitel Alain Jarniou říká, že chtějí nabídnout zajímavý závodní zážitek, který vybízí k prozkoumávání. Využili k tomu zkušenosti získané s rally hrami jako WRC či motorkami. Potýkali se s problémy, jako jsou příliš úzké uličky města, takže museli část mapy redesignovat, aby seděla rychlým autům a byla to pořád zábava. Původně pěší stezky v kopcích zase změnili na sjízdné cesty, které ani často nemusí být zakresleny na vaší mapě.

Chybět nemohou známé turistické pamětihodnosti, jako je centrum Wan Chai, finanční čtvrť, ikonické mrakodrapy, rozsáhlý přístav, rybářské vesničky u vodní nádrže, jižní zátoka pro luxusní auta, vyhlídka The Peak s tramvají atd. Každá oblast má být vhodná pro něco jiného. Více na Steamu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments