Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Test Drive Unlimited: Solar Crown ukazuje Hong Kong, ale stále nic z hraní

První obrázky, další trailer, potvrzená auta z odložených závodů.

Fanoušci dnes neskrývají hořké zklamání, protože to je už poněkolikáté, co nedostali to, v co doufali. Ani večerní vysílání Nacon Connect totiž kupodivu nepřineslo žádné záběry z hraní.

Nemluvě o nedávném odkladu ze září až na rok 2023 (spolu se zrušením old-gen verzí). Očividně se stovky lidí ve studiu KT Racing soustředí spíš na říjnový poslední díl WRC než na toto.

Nový trailer ze závodů Test Drive Unlimited: Solar Crown je opět pouze takovým cvičením v grafickém programu, s cílem ukázat jen naprosté minimum, jako je jízda v tunelu. Přesně jako v dubnu.

O něco více se toho člověk dozvěděl z rozhovoru s hlavním designérem ve vysílání Naconu (1:15:20), kde byl i průlet nad mapou asijského velkoměsta a okolím.

Jak známo, tvůrci chtějí vytvořit repliku Hong Kongu 1:1 a soustředit se na životní styl s vlastnictvím drahých fár a budováhí reputace. Soupeřit tady budou dva klany, mezi nimiž si vyberete. Street klan bude o nočních klubech, klan Sharp o luxusu. Každý má mít základnu, kam mohou vstoupit jen členové. Součástí hry bude PvP soutěž Solar Crown, což je rozsáhlý turnaj odehrávající se po celém prostředí.

Potvrzena jsou zatím tato licencovaná auta: McLaren 720S Coupe, Porsche 911 R, Dodge Viper SRT Coupe, Ford F-150 a Jaguar F-Type SVR Coupe (vedle dřívějších Range Rover Sport a Aston Martin DB1).

Vděční můžeme být i za několik prvních oficiálních obrázků - s různou denní dobou, mrakodrapy a přirodními parky:

Read this next