Skip to main content

Obsazení rolí Posla Smrti III

Dabing režíruje autor prvního dílu.

Ostravský vydavatel TopCD, který mimojiné zakoupil práva na Wildlife Park 3, před pár dny zveřejnil informace o obsazení rolí a přípravě českého dabingu Posla Smrti III. K jeho ozvučení přizvalo Zdeňka Houba, hudebního skladatele a režiséra zvuku prvního dílu této adventurní série, nebo třeba adventury NIBIRU.

„Na režii dabingu Posla Smrti III se dost těším. V Poslovi Smrti I jsem dělal na scénáři, všechny texty, hudbu a zvuky, takže jednička je moje srdcovka. Pro nahrávání trojky jsme dali dohromady šikovné a zkušené dabéry, takže můj úkol bude správně je vpravit do atmosféry hry a udržet je tam. Věřím, že se hráči můžou těšit k finální kapitole trilogie Posel Smrti na kvalitní dabing."

Hlavní postavě v dokončované hře propůjčí hlas herec David Prachař, který se toho samého zhostil už minule. Neméně důležitou roli italské lékařky a teoložky Valentiny Antoliniové namluví krásná herečka, zpěvačka a dabérka Jolana Smyčková (známá díky namluvení hereček Jessicy Alby, Emily Bluntové nebo Hilary Duffové). V roli horkokrevného inspektora Spoonera uslyšíte Petra Gelnara (seriály 24 hodin či Dr. House), psycholožkou se v české verzi stane dabérka Helena Dytrtová a Lady Victorii poskytne hlas herečka Radka Fidlerová.

Ve hře uslyšíte i českého Geralta z Rivie, Rudolfa Kubíka, nebo hlasatele Jiřího Ptáčníka, který ztvární vykutáleného hoteliéra Murraye. Více informací o dabérech Posla Smrti III na webu TopCD, hra u nás vyjde nejpozději koncem dubna.

Read this next