If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Obsazení rolí Posla Smrti III

Dabing režíruje autor prvního dílu.

Ostravský vydavatel TopCD, který mimojiné zakoupil práva na Wildlife Park 3, před pár dny zveřejnil informace o obsazení rolí a přípravě českého dabingu Posla Smrti III. K jeho ozvučení přizvalo Zdeňka Houba, hudebního skladatele a režiséra zvuku prvního dílu této adventurní série, nebo třeba adventury NIBIRU.

„Na režii dabingu Posla Smrti III se dost těším. V Poslovi Smrti I jsem dělal na scénáři, všechny texty, hudbu a zvuky, takže jednička je moje srdcovka. Pro nahrávání trojky jsme dali dohromady šikovné a zkušené dabéry, takže můj úkol bude správně je vpravit do atmosféry hry a udržet je tam. Věřím, že se hráči můžou těšit k finální kapitole trilogie Posel Smrti na kvalitní dabing."

Hlavní postavě v dokončované hře propůjčí hlas herec David Prachař, který se toho samého zhostil už minule. Neméně důležitou roli italské lékařky a teoložky Valentiny Antoliniové namluví krásná herečka, zpěvačka a dabérka Jolana Smyčková (známá díky namluvení hereček Jessicy Alby, Emily Bluntové nebo Hilary Duffové). V roli horkokrevného inspektora Spoonera uslyšíte Petra Gelnara (seriály 24 hodin či Dr. House), psycholožkou se v české verzi stane dabérka Helena Dytrtová a Lady Victorii poskytne hlas herečka Radka Fidlerová.

Ve hře uslyšíte i českého Geralta z Rivie, Rudolfa Kubíka, nebo hlasatele Jiřího Ptáčníka, který ztvární vykutáleného hoteliéra Murraye. Více informací o dabérech Posla Smrti III na webu TopCD, hra u nás vyjde nejpozději koncem dubna.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments