If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhalení Aliens: Dark Descent

Singleplayerová izometrická akce s vetřelci.

Vydavatel Focus Entertainment a studio Tindalos Interactive (série Battlefleet Gothic) na Summer Game Festu oznámili Aliens: Dark Descent.

Je to izometrická singleplayerová akce, kde velíte svému týmu koloniálních mariňáků, kteří se probíjejí přes nekonečné hordy vetřelců.

Debutový filmeček navnadil na vypuštění někdy v roce 2023, kdy se počítá s verzemi pro PC, PS5, PS4, Xbox One a Xbox Series.

Vše je samozřejmě opatřeno licencí od 20th Century Studios, takže hra má vlastní příběh na Moon Lethe o nové hrozbě i s novou sestavou postav. Cílem je zlikvidovat kreatury Xenomorphů a udělat za vším tečku.

Tvůrci jsou prý odhodláni vytvořit věrný zážitek, aby odpovídal sérii Vetřelec, souběžně však do tohoto ikonického sci-fi univerza přidají i dosud neviděné prvky.

Hratelnost má být dle tiskovky unikátní, čerpající inspiraci z oblíbených taktických a CRPG her, kdy vám budou téct nervy, ale vše bude probíhat v reálném čase, nikoli na tahy.

Svůj tým si nejprve naberete, přizpůsobíte zbraně a brnění, i prozkoumáte speciální schopnosti. Postupem času také budete sbírat chybějící suroviny a součástky pro opravu uvízlé vesmírné lodi a vývoj nových technických upgradů.

Prostředí má reagovat na vaše kroky, ale chce to myslet strategicky, abyste dosáhli checkpointů, odemkli si zkratky či vytvořili bezpečné zóny.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments