Skip to main content

Odklad Kena: Bridge of Spirits z března na srpen

+ parádní trailer.

Příběhová akční adventura kombinující prozkoumávání pohádkového prostředí s rychlým bojem s bossy je mnohými vyhlížena. Nejen díky tomu, že vypadá jako něco mezi Zeldou, anime a filmem od Pixaru.

Nový trailer z Kena: Bridge of Spirits s cutscénami a hraním rozhodně patřil k vrcholům čtvrteční State of Play - podívejte se na něj ve vysoké kvalitě sami:

Watch on YouTube

Bohužel zároveň došlo k doznání od Ember Lab, že slíbený březnový termín této konzolové exkluzivity se bohužel nestíhá.

Pro PS5, PS4 a PC (Epic Games Store) tím pádem vyjde až výrazně později, 24. srpna 2021.

"Získané měsíce navíc využijeme k dalšímu vyladění a optimalizaci, abychom měli co nejlepší možnou hru. Je to pro nás docela výzva, dodělávat náš první titul během pandemie," dodal provozní šéf Josh Grier.

Na výběr máte mezi standardní edicí za 40 dolarů či deluxe digitální edici za 50 dolarů, kde jsou navíc soundtrack či bonusové skiny. Ať si pořídíte kteroukoli, získáte přístup k oběma verzím pro PS4 i PS5.

Při tajemném putování a pátrání po tom, co způsobilo zánik pradávné vesnice či co vězí za temnotou, budou hrdince asistovat malí pomocníci. Postupem času bude vylepšovat své schopnosti, které dokáží měnit přírodní krajinu, či řešit hádanky.

Read this next