If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Záznam E3 2018 konferencí UbiSoftu, Sony a Square Enix

Proběhly v noci z úterý na středu.

UPDATE - Stream "PlayStation Showcase E3 2018" přímo od Sony, kde bude později k přehrání záznam:

Máme před sebou v pořadí už třetí E3 večer plný oznámení a trailerů, který opět názorně demonstruje, v jaké skvělé kondici se nyní herní průmysl nachází a jaká kvanta báječného obsah nás čekají.

Vypukne v 19:00 našeho času s konferencí Square Enix, kteří určitě ukáží delší souvislé záběry z Shadow of the Tomb Raider a Just Cause 4, snad i Avengers hru od Crystal Dynamics, Life is Strange 2, Left Alive, Kingdom Hearts 3, přídavky pro Final Fantasy 15 či remastery starších dílů jako Final Fantasy VII Remake (mirror streamu na Twitch, E3 hub).

Od 22:00 bude jako vždy zlatým hřebem E3 2018 konference UbiSoftu, kde jsou přislíbeny následující hry: Assassins Creed Odyssey, The Division 2, Skull and Bones a Beyond Good and Evil 2. Pak dojde i na nový obsah do The Crew 2, For Honor či Rainbow Six Siege, plus nějaká překvapení (Splinter Cell? Poslední zbývající hra z toho úniku z Walmartu, která dosud nebyla oficiálně potvrzena).

Kdo vydrží do časných ranních hodin, toho od úterních 03:00 odmění Sony svou E3 prezentací, která bude letos v jiném formátu než obvykle, patrně nám pustí delší videa ze čtveřice vlajkových her: Death Stranding, The Last of Us 2, Spider-Man a Ghost of Tsushima. Chybět ovšem nemají ani další hry.

Mezi UbiSoftem a Sony ještě proběhne PC Gaming Show od půlnoci našeho času, která bude třeba zde:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments