If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ohlášení Assassins Creed v květnu

Půjde na pulty obchodů?

PCčkáři se musejí smířit s tím, že jsou pořád trochu pozadu. Zatímco oni teprve vyhlížejí PC konverzi Brotherhood, které se na konzolích dosud prodalo 6,5 milionu kusů a z jehož české verze (Bratrstvo) jste dnes ráno viděli pár exkluzivních obrázků (má podle komunitního manažera vyjít 18.3. a více detailů o bonusovém obsahu se dle informací Eurogameru máme dozvědět ještě tento týden), UbiSoft už začíná směřovat svou energii do něčeho jiného.

Šéf firmy Yves Guillemot na výroční konferenci prozradil, že nový Assassin's Creed bude ohlášen v květnu. To je ta hra, o které se mluví od podzimu a která vyjde ještě v letošním roce.

"Bude to krabicový titul," vyloučil dnes CEO UbiSoftu hlasy, že by mohlo jít jen o nějaký datadisk nebo pouze stáhnutelný produkt z PSN/Live. Tím zároveň potvrdil, že to nebude nějaká malá hra, kterou by se jim nevyplatilo uvádět na pulty obchodů.

Za povšimnutí stojí, že o hře nikde nemluvil jako o pokračování, nýbrž jako o "dalším titulu ze série AC". Vypadá to spíš na odbočku než na velký třetí díl. Ten by UbiSoft ale ve vlastním zájmu měl chtít stihnout ještě pro současnou generaci konzolí (nečekat s ním 3-5 let), na druhou stranu by Assassins Creed III konečně zasloužil zbrusu nový engine a ten by se v aktuální fázi životnosti PS3/X360 už asi nevyplatilo začít dělat...

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Assassin's Creed: Brotherhood

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments