If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Opět odklad odhalení Age of Empires 4

+ datum Definitive edice dvojky.

Microsoft si tedy dává na čas. Neprovedl slibované odhalení Age of Empires 4 v březnu během pořadu Inside Xbox, což se tehdy zdůvodnilo změnou jeho programu.

Během červnové E3 2019 zase říkal, že se něco zásadního na toto téma dozvíme během Gamescomu, ale ten aktuálně probíhá a pořád nic. Pokud tedy nemyslel termín Age of Empires 2: Definitive Edition stanovený na 14. listopadu 2019...

Čekatelé na řádné pokračování od Relicu si tak budou muset zaškrtnout do kalendáře právě půlku listopadu, kdy má být čtvrtý díl slavné RTS představen na akci X019 v Londýně.

Redaktorům německého GameStaru to slíbil marketingový manažer MS Aaron Greenberg. Tak to už tentokrát konečně klapne a dozvíme se o hře prvotně avizované už před dvěma lety něco konkrétního?

Jinak ta Definitive edice AoE2 bude dostupná na Microsoft Store, Steamu a hned i na službě Xbox Game Pass pro PC. Cena při koupi hry natrvalo činí 30 eur, za něž dostanete 4K grafiku, cross-play s přáteli, čtyři úplně nové civilizace a tři nové kampaně.

Níže screenshoty:

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments