Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ostatní Gamescom videa: CrossFireX, Splitgate, Midnight Fight Express, Cult of the Lamb

Přehled toho méně zásadního.

To hlavní jsme měli tady, takže nesmí chybět ani pravý opak, čili ty méně klíčové trailery či vedlejší hry z vysílání ke Gamescomu 2021:

Tradiční vojenská FPS se speciálními schopnosmi přiblížila z mulťáku těžké dělostřelectvo i nějaké robotické jednotky:

Watch on YouTube

Splitgate je F2P sci-fi střílečka s portály a mechanismy pro rychlé boje i létání. Nultá sezóna začne na Xboxu, PC a PlayStation už 25. srpna s podporou cross-play.

Watch on YouTube

Na velmi zajímavé isometrické rubačce na blízko Midnight Fight Express stojí za pozornost, že celá pochází od jediného vývojáře z Polska jménem Jacob Dzwinel. Rozdáte si to nejen s lidmi, ale i s roboty a monstry, která můžete strčit ze střech, z nočního klubu či do tunelu metra. K boji využijete zbraně, meče, harpunu na provazu atd. Venku v létě 2022 pro Switch, PC, PlayStation i Xbox.

Watch on YouTube

Cult of the Lamb je nově ohlášená zvláštní hra od Devolver Digital a Massive Monster, kde se stanete zachráněným jehnětem a musíte to oplatit v temném světě ovládaném kultem. Budete sbírat suroviny, stavět základnu, provádět rituály pro potěšení bohů a prozkoumávat náhodně generovaný svět. Venku ve 2022 na Steamu:

Watch on YouTube

Hearth and Home update pro veleúspěšný vikingský survival Valheim vyleze 16. září a bude o stavbě základny a survivalu:

Watch on YouTube

Do prozkoumávání plání a různých biomů otevřeného světa z vesmírné lodi JETT: The Far Shore vás The Superbrothers a Pine Scented pustí 5. října:

Watch on YouTube

K arkádě Super Monkey Ball Banana Mania jsme se dozvěděli, že Morgana bude dodatečnou DLC postavou 2. listopadu za 5 dolarů:

Watch on YouTube

Read this next