Skip to main content

Nejdůležitější trailery z Gamescomu: Far Cry 6, LEGO Star Wars, Jurassic World Evolution 2

+ Age of Empires 4, New World, Riders Republic, Ninja Turtles.

Byla to dvouhodinová jízda plná zvučných jmen, možná ještě nabušenější než E3 2021, když bylo vše koncentrováno do jediného vysílání namísto mnoha různých.

Záznam Opening Night Live show od Geoffa Keigleyho si určitě nenechte ujít, ale my pro vás vybrali na jedno místo všechny nejlepší a nejdůležitější trailery z AAA titulů. Chyběl snad jen Battlefield 2042.

Far Cry 6 naštěstí nebylo odloženo a platí 7. říjen, což prokázal příběhový trailer, který pojednává o dotěrné televizní reportérce u diktátora i zázračném léku na rakovinu:

Watch on YouTube

Strategie s dinosaury Jurassic World Evolution 2 ukázala krásné debutové záběry z hraní pre-alfy a také prozradila datum: 9. listopadu 2021 (Steam i Epic Games Store, PS4, PS5, Xbox Series, Xbox One):

Watch on YouTube

Po dlouhé době jsme dostali příležitost mrknout na nový vzhled akční adventury LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Novým datem vydání je jaro 2022, bez bližšího upřesnění:

Watch on YouTube

Jak Age of Empires 4 zklamalo včera v xboxovém streamu, kde to bylo jen o vzdělávacích dokumentech, tak to napravilo novým sestřihem. Zaměřil se na dvě poslední civilizace z celkových osmi: Rusy a Svatou říši římskou (Holy Roman Empire). Konkrétně záběry z kampaně The Rise of Moscow s budováním Moskvy, jednotkou Streltsy a bojem s Warrior Monks. U té druhé jmenované byl zase kladen důraz na Prelates a Landsknechte.

Watch on YouTube

Populární onlinovka New World od Amazonu se prezentovala novým trailerem a slibem, že finální otevřený betatest bude 9. září až 12. září:

Watch on YouTube

UbiSoft prodloužil konání bety Riders Republic do 28. srpna a hlavně ji otevřel úplně všem zájemcům (download zde), což připomněl dalším trailerem:

Watch on YouTube

Mezi další vrcholy večera patřilo Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge, retro rubačka se želvy nindža. Novinkou je, že Tribute Games a Dotemu do sestavy ovladatelných postav přidali reportérku April O'Neil, která použije v bitkách svůj mikrofon a TV kameru coby vražedné zbraně. Krom toho je agilní a schopná v bojovém umění.

Watch on YouTube

Read this next