Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Outriders hned na Xbox Game Pass a nezvykle dlouhá doba s demem

Dvakrát z Enoch.

Když spoustu her odložili, poskytne to docela dobrou příležitost áčkové sci-fi akci od People Can Fly a Square Enix, aby 1. dubna zazářila.

V této souvislosti tu máme jedno vyloženě last-minute oznámení, které nepotěší kamenné obchody, ačkoli ty ani předtím neodebraly příliš mnoho kusů krabicovky pro tuto platformu.

Outriders totiž bude hned od prvního dne k dispozici v rámci služby Xbox Game Pass, takže se za něj nebude muset platit osmnáct stovek v Day One fyzické edici, ale stačí jen pár stovek za předplatné. PC verze se toto netýká, jen xboxové a té hrané do mobilu z cloudu.

Tvůrci zase před pár dny připravili zajímavou infografiku týkající se nedávného dema.

Za jeden týden si ho vyzkoušely dva miliony hráčů, kteří s ním prý průměrně čtyři a půl hodiny času. To je na demo nezvykle hodně, asi to je tím, že nabídlo nadstandardně velkou porci obsahu a vysokou znovuhratelnost díky výběru čtyř tříd postav. Někdo dokonce ukázku hrál neuvěřitelných 254 hodin.

Nejvíce populární třídou byl Trickster, nejméně naopak Devastator. Více než tisíc lidí si vytvořilo přes deset postav. Celkově lidé zabili 638 milionů nepřátel a přispěla k tomu i nejoblíbenější termální bomba.

Read this next