If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ovladače pro The Medium od Nvidia

+ i nové notebooky s GeForce RTX řady 30.

Nejnovější Game Ready ovladače od Nvidia jsou venku. Optimalizované byly pro herní novinku The Medium i nedávno představené notebooky s GeForce RTX řady 30.

The Medium od Bloober Team vychází už zítra, 28. ledna, a fanouškům hororového žánru přinese unikátní zážitek napříč dvěma realitami. PC verze se pochlubí podporou technologií Microsoft DirectX Ray Tracing (DXR) a NVIDIA DLSS.

Dočkají se také všichni členové GeForce NOW a pokud mají plán Founders, vychutnají si hru v plné kráse i díky zmíněným technologiím. Další výhodou placeného členství je přednostní přístup do služby a prodloužená délka herní seance. Podporovány ve službě budou jak verze pro Steam, tak i pro Epic Games Store. Majitelé hry si ji tak mohou ihned po vydání zahrát na téměř kterémkoliv PC, Macu, Chromebooku, zařízení s OS Android, iOS nebo skrz populární SHIELD.

Představení nových notebooků s GeForce RTX řady 30 zaznamenalo rekord v počtu modelů. Celkem jich bylo přes 70 od všech významných výrobců. Jsou poháněny novými notebookovými GPU RTX 3080, 3070 a 3060. Přichází s nimi také již třetí generace technologií Max-Q zahrnující Dynamic Boost 2.0, WhisperMode 2.0 a podporovány jsou též funkce pro vyšší výkon či delší výdrž na baterii jako Resizable BAR a DLSS. Globálně jsou novinky pro hráče i tvůrce obsahu s Geforce RTX 3080 a 3070 dostupné ode dneška. Konfigurace s RTX 3060 se k nim začnou připojovat 2. února.

Game Ready ovladače jsou hráčům k dispozici v den vydání většiny hlavních titulů, nebo ještě před ním. Nabízejí optimalizaci pro co nejlepší výkon a ničím nerušený zážitek ze hraní. Všechny NVIDIA Game Ready ovladače nesou certifikaci Microsoft WHQL.

Tagged With
About the Author

Redakce

Contributor

Comments