Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Cities Skylines 2

Má být nejvíce realistickou městskou strategií.

"Pokud si to vysníte, můžete to postavit". S tímto sloganem oznámili Paradox Interactive a studio Colossal Order během svého vysílání Cities Skylines 2.

Vyjde ještě v roce 2023 pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series (ihned na Game Pass).

Báječně prodávaný první díl, který ukázal EA, jakou udělali chybu s odpískáním SimCity, zaznamenal jen za uplynulý rok 5,5 milionu nových hráčů.

"Cities Skylines nastavilo před osmi lety laťku pro městské budovatelské strategie a má kolem sebe početnou komunitu, i díky bezprecedentním možnostem přizpůsobení a toho, co má hráč pod kontrolou. To vše bude základem pro posunutí hranic v pokračování," uvedli autoři.

Popisek dvojky je zatím docela nekonkrétní o změnách, ale v jednom má jasno: Půjde o hru v novém epickém rozsahu pro nejvíce realistickou hru žánru všech dob.

Vaše města mají růst a reagovat na vaše rozhodnutí, stejně tak se bude měnit dynamický svět. Za pomoci vaší kreativity a strategického plánování z něj uděláte živoucí metropoli a přitáhnete obyvatele i podniky. Vaše možnosti mají být neomezené, od rušného centra po klidné rezidentní zóny.

Toto NEJSOU obrázky přímo z hraní, ale grafika má být detailní a úžasná:

Read this next