Skip to main content

Oznámení minimálních PC požadavků pro Deadlight

Na Steamu bude už příští týden.

Xbox Live Arcade titul Deadlight míří na PC. Hra je považována za jeden z umělecky nejoriginálnějších počinů, co se objevily na Xbox Live a majitelé osobních počítačů si jej budou moct zahrát již 25. října, kdy se objeví na Steamu.

Dobrou zprávou také je, že byste měli Deadlight rozjet i na docela obyčejném notebooku. Minimální hardwarové požadavky jsou totiž… no, dost minimální.

operační systém: Windows XP SP3 / Windows Vista

procesor: 2.0+ Ghz

paměť: 2 GB

grafická karta: podpora DirectX 9.0c a Shader model 3.0

místo na HDD: 5 GB

Deadlight se odehrává v apokalyptickém světě roku 1988. Randall, hrdina hry. je osamělý, introvertní a trošku paranoidní. Jeho nepřáteli jsou hordy nemrtvých. Deadlight je zajímavě vypadající plošinovka, která v naší recenzi Xbox 360 verze dostala hodnocení 8/10.

"Po všech stránkách perfektně propracovaná 2D adventura, kráčející ve šlépějích nejlepších zástupců žánru. Nekompromisní výprava sekunduje překvapivě propracovanému příběhu a především hratelnosti, která je stejně odvážně pestrá jako pečlivě vyvážená. Skoro je až škoda, že ústředním motivem hry je něco tak otřepaného jako zombie apokalypsa," píše v recenzi Martin Zavřel.

Read this next