If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení minimálních PC požadavků pro Deadlight

Na Steamu bude už příští týden.

Xbox Live Arcade titul Deadlight míří na PC. Hra je považována za jeden z umělecky nejoriginálnějších počinů, co se objevily na Xbox Live a majitelé osobních počítačů si jej budou moct zahrát již 25. října, kdy se objeví na Steamu.

Dobrou zprávou také je, že byste měli Deadlight rozjet i na docela obyčejném notebooku. Minimální hardwarové požadavky jsou totiž… no, dost minimální.

operační systém: Windows XP SP3 / Windows Vista

procesor: 2.0+ Ghz

paměť: 2 GB

grafická karta: podpora DirectX 9.0c a Shader model 3.0

místo na HDD: 5 GB

Deadlight se odehrává v apokalyptickém světě roku 1988. Randall, hrdina hry. je osamělý, introvertní a trošku paranoidní. Jeho nepřáteli jsou hordy nemrtvých. Deadlight je zajímavě vypadající plošinovka, která v naší recenzi Xbox 360 verze dostala hodnocení 8/10.

"Po všech stránkách perfektně propracovaná 2D adventura, kráčející ve šlépějích nejlepších zástupců žánru. Nekompromisní výprava sekunduje překvapivě propracovanému příběhu a především hratelnosti, která je stejně odvážně pestrá jako pečlivě vyvážená. Skoro je až škoda, že ústředním motivem hry je něco tak otřepaného jako zombie apokalypsa," píše v recenzi Martin Zavřel.

Tagged With

Comments