Skip to main content

Oznámení třetího dílu The Dark Pictures: House of Ashes

Příběh + teaser.

Irák, rok 2003. Válečný konflikt se chýlí ke konci a polní agentka CIA Rachel King se připojí k elitní vojenské jednotce kvůli podezření z útoku na podzemní zařízení pro chemické zbraně ve stínu pohoří Zagros. Po příjezdu na místo určené souřadnicemi je jednotka přepadena místní hlídkou pod vedením seržanta Salim Othmana. Během bitvy otřesy otevřou puklinu v zemi a obě strany se dostanou do ruin pohřbeného sumerského chrámu.

Ve tmě pod arabskou pouští se probouzí něco zlého. Divoké a nezastavitelné hnízdo prastarých a nadpozemských tvorů má novou kořist k lovu. Děsivému objevu a těžkým rozhodnutím čelí přeživší, kteří se snaží najít cestu ven a uniknout tak děsivé hrozbě. Budou upřednostňovat své vlastní přežití, nebo odloží konflikt mezi sebou a obavy o vlastní život, aby společně bojovali jako celek proti monstrům ze tmy?

Watch on YouTube

Bandai Namco a Supermassive Games touto zápletkou a teaserem oznámili The Dark Pictures: House of Ashes, třetí díl Anthology, který naváže na říjnové Little Hope a loňské Man of Medan.

K hráčům dorazí v roce 2021 na platformách PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One a PC jen digitálně.

Read this next