If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámeno datum PGA Tour 2K23, už pod Take 2 namísto EA

Několik edic.

Dnes společnost 2K oznámila datum pro PGA TOUR® 2K23 od HB Studios. Vydání PGA TOUR 2K23 Deluxe Edition a PGA TOUR 2K23 Tiger Woods Edition je naplánováno na 11. října 2022, poté PGA TOUR 2K23 Standard Edition v pátek 14. října 2022.

Hra obsahuje ikonu PGA TOUR všech dob - Tiger Woodse. PGA TOUR 2K23 oslavuje Woodsův odkaz tím, že ho představuje jako hratelného herního profesionála a výkonného ředitele, který radí týmu.

PGA TOUR 2K23 bude při zahájení zahrnovat 20 licencovaných hřišť. Mezi nové přírůstky patří South Course of Wilmington Country Club, The Renaissance Club, St. George’s Golf and Country Club a další. Vrací se také přední návrhář kurzů, který hráčům nabízí možnost postavit si svá vysněná hřiště a sdílet je s globální online komunitou.

PGA TOUR 2K23 bude k dispozici pro Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5 (PS5™), PlayStation®4 (PS4™) a Steam. Hra bude k dispozici v několika edicích, z nichž každá bude mít jedinečný obal zobrazující malované portréty Tigera Woodse:

Standardní edice

  • Fyzické a digitální verze pro konzole Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 a PlayStation 5, včetně základní hry.
  • Pro PC obsahuje základní hru a balíček Golden Club, který obsahuje Golden Putter, Golden Driver a čtyři Uncommon obaly na golfové míčky.
  • Hráči, kteří si předobjednají jakoukoli verzi Standard Edition, obdrží bonusový balíček Michaela Jordana, který obsahuje hratelnou sportovní ikonu Michaela Jordana a také čtyři obaly na golfové míčky Common.
  • Hráči, kteří si zakoupí standardní edici hry pro konzole Xbox Series X|S (fyzická nebo digitální verze) nebo PlayStation 5 (pouze digitální verze), která zahrnuje mezigenerační duální oprávnění, obdrží také balíček Golden Club pro hru na Xbox One nebo PlayStation 4.

Deluxe edice

  • Pro konzole Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 nebo PlayStation 5 obsahuje základní hru s vícegeneračními duálními oprávněními a také Michael Jordan Bonus Pack, Golden Club Pack a Deluxe Edition Bonus Pack, který obsahuje 1300 VC (virtuální měna), putter na hokejku, zlatou baseballovou čepici, zlatou rukavici a tři vzácné návleky na golfové míčky.
  • Pro PC obsahuje základní hru a také bonusový balíček Michael Jordan, balíček Golden Club a bonusový balíček Deluxe Edition.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

PGA Tour 2k23

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments