Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Připomenutí, že vyšel golf PGA TOUR 2K23

+ filmeček s živými herci.

Společnost 2K oznámila PGA TOUR 2K23, že nejnovější přírůstek do golfových simulací od HB Studios, je nyní celosvětově k dispozici na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One a PC přes Steam.

PGA TOUR 2K23 s ikonou PGA TOUR a skvělým sportovcem Tigerem Woodsem jako ikonou tohoto dílu oslavuje Woodsův odkaz tím, že ho představuje jako hratelného profesionála ve hře a výkonného ředitele, který radí vývojovému týmu hry.

„Když zahajujeme tuto další evoluci franšízy, není pro PGA TOUR 2K23 lepší partner, se kterým bychom mohli spolupracovat, než náš legendární sportovec Tiger Woods,“ řekl Alfie Brody, viceprezident pro globální marketingovou strategii ve společnosti 2K. „Během své kariéry má Tiger golfovou kulturu z hlediska reprezentace, módy, prestiže a změněného přístupu. To vše jsou kvality, které zastává PGA TOUR 2K23 a franšíza jako celek."

„Jsme velmi vděční za podporující a vášnivou komunitu PGA TOUR 2K,“ řekl Josh Muise, kreativní ředitel HB Studios. "Jejich láska ke hře, zpětná vazba a tvrdá práce vložená do našeho Course Designeru skutečně pomohly utvářet PGA TOUR 2K23 k lepšímu a jsme hrdí, že s nimi můžeme hru sdílet dnes i v nadcházejících letech."

Hru PGA 2K23 je možné získat v několika edicích, Standard Edition, Deluxe Edition a Tiger Woods Edition u vybraných prodejců.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

PGA Tour 2k23

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments